turgutkocak2009@hotmail.com

GENEL BAŞKANIMIZ TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN YAZILARI

"HER GÜN"


SUÇLU KİM?

TURGUT KOÇAK (GENEL BAŞKAN)

20 MAYIS 2014

Recep Tayyip Erdoğan artık tahammül edilecek biri değil. Her türlü olumsuzluğun mimarı kendisi, dönüp genç madenciye tokat patlatan ve "İsrail dölü" diyen kendisi. Her türlü akçeli işlerde adı geçiyor, madenlerle ilgili onay merci olarak bile kendisinden izin alınması gerekiyor. Soma'da ağır bir katliam yaşanmış ve yüzlerce işçimiz canından olmuş. Kendisi madenciye tokat patlatıyor, müşaviri özel harekatçıların yere yıktıkları protestocuya tekmeler savuruyor. Sonra da çıkıyor kendisini eleştirenlere ağır suçlamalarda bulunarak; "Ahlak ve vicdanın zerresi bile yok" diyerek demediğini bırakmıyor. Yılmaz Özdil'in ve Yazgülü Aldoğan'ın yazıları çarpıtılarak bu gazetecilerin biletini kesmeye kalkışıyor. Ahlak ve vicdan arayanlara bakın hele siz. Ortalığa doluşmuşlar korkunç bir karalama kampanyası yürüterek Recep Tayyip Erdoğan'ı kurtarmaya çalışıyorlar.

Star, baş patrona yaranmak için Yılmaz Özdil'i hedef alan başlık atıyor. Neymiş efendim "Müstehak" değil şehit"miş. Öyle ya, yaşamını yitiren madencilerimize şehit denirse yakınlarının ve bütün Türkiye'nin yüreği daha mı az sızlayacak? Ya da şehit denildiğinde madencilerimiz yaşadıkları bu korkunç olayı yaşamamış mı olacaklar? Bu şarlatanları dinledik. Bu şarlatanlar ki, Soma ve çevresine psikologlar ve danışmanlar gönderileceği yerde İşmail Ağa Cemaati mensuplarının ve her türlü din tüccarlarının gönderilmesini yeğleyip onların Soma'da cennet pazarlamasını sağladılar. Aşağılık yanları saymakla bitmeyecek kadar çok.

Bakın; Alp Gürkan'ı bunlar nasıl da bir kalemde çizdiler. Alp Gürkan yüce haşmetli Erdoğan'ı nasıl da gizli gizli çiğneyip ayağının altındaki toprağı kaydırmış. Meğer Soma Madenciliğin ortakları Yahudi imiş de haberimiz yokmuş. Alp Gürkan kızını yahudi Mario Afsana'ya vermiş. Mario'da ismini Mahir olarak değiştirmiş. Mario'nun babası da adını değiştirerek İzzet yapmış. Yani sizin anlayacağınız sütten çıkmış akkaşık olan Recep Tayyip Erdoğan'a Yahudi kumpası kurulmuş. O patron denilen Alp Gürkan ise bu kumpasta rol almış. Akit Gazetesi var ya Akit gazetesi işte bu paçavra böyle şeyler yazarak suçu başkalarının üzerine yıkıp kurtarmak istiyor zatı muhteremlerini.

Adamlar gerçekte birer insanlık düşmanı. Yerine göre herkesle iş tutmakta üstlerine yoktur yok olmasına ya, işler ters gittiğinde de işin içinde Yahudi parmağı bulmak konusunda da mahirliklerine diyecek yoktur kesinlikle. Akit gazetesi büyük bir sahtekarlığın üstünü örtmeye çalışıyor. AKP 12 yıllık iktidarı döneminde İsrail'le silah ticaretinden, başka ticari konulara kadar her şey misliyle yapılmış. Recep Tayyip Erdoğan'ın Yahudilerden aldığı madalya bile var. Bu gerçekler es geçilecek, Alp Gürkan'ın Yahudilerle iş tuttuğu söylenerek Başbakan'ın ne zor duruma düşürüldüğü yalanına sarılarak kafası kireçli olanlara bir kez daha derin uykuları için güzel gelen ninniler söylenecek bizde yutacağız olup bitenleri.

Ne yazmış Yeni Şafak gazetesi? "Bile bile ölüme gönderildiler" demiş. İnsan utanır, burası kabile devleti mi ki, önüne gelen maden ocağı işletiyor, kafasına nasıl eserse o uygulamalarla miyonlar vurarak işçinin kanını içebiliyor? Yok mu Çalışma Bakanlığı? Yok mu Enerji Bakanlığı? Ya madenlerle ilgili imza yetkisini elinde tutan Başbakan nerede ki, Maden işçilerimiz bile bile ölüme gönderilmişler?

Vatan gazetesi, "Cinayet" yazmış, Güneş gazetesi, "Bozuk zihniyet" başlığını kondurmuş. Yani bu yandaş ve yalaka basın suçluları bir anda buluvermişler. Bir başka deyişle üç gün önce AKP'nin cansiparane destekçisi bugün Yahudi payandası olup çıkmış. Saf ve bir o kadar da temiz Recep Tayyip Erdoğan da bir kez daha ketenperiye getirilerek çukura itilmiş.

Bu ne iştir bire yalaka sürüleri?

Onca suç işleniyor, bu suçların failleri kimdir belli değil mi?

Sizler de çıkmışsınız suçu başkalarına atıp sıyırıyorsunuz.

Kaç paralel yapının elinde ipiniz?

Bilelim, bilelim ki, kuklalar bu memlekete daha büyük zararlar açamasınlar.

Kuklaya yazık değil ama, bu ülkeye ve bu ülkenin işçisine emekçisine yazık oluyor.

Baksanız ya, sizler para kazanasınız diye sapır sapır ölüyorlar, bilmem anlatabildik mi?


TURGUT KOÇAK YOLDAŞIN "HER GÜN" BAŞLIKLI ÖNCEKİ YAZILARI


ANA SAYFA